Yılın Aydınlatma Firması Pelsan’dan Yeni Ürün ve Ekonomi Semineri

Türk aydınlatma sektörünün lider üreticilerinden biri olan Pelsan Aydınlatma, 14 Mart 2017 tarihinde Swissotel The Bosphorus’da düzenlediği Yeni Ürün ve Ekonomi Semineri’nde İstanbul’daki paydaşlarını bir araya getirdi.

Yılın Aydınlatma Firması Pelsan’dan Yeni Ürün ve Ekonomi Semineri
21.03.2017
265
A+
A-

Türk aydınlatma sektörünün lider üreticilerinden biri olan Pelsan Aydınlatma, 14 Mart 2017 tarihinde Swissôtel The Bosphorus’da düzenlediği Yeni Ürün ve Ekonomi Semineri’nde İstanbul’daki paydaşlarını bir araya getirdi.

Toplantının açılış konuşmasını yapan Pelsan Aydınlatma Genel Müdürü Yiğit Göğüş, Pelsan’ın 35 yılı aşkın tarihine değindikten sonra, 2017 yılının başında inşaatını tamamlayıp 30.000 metrekare kapalı alan ve 26.500 metrekare açık alanı ile üretime devam ettikleri yeni fabrikaları hakkında detaylı bilgi verdi. Ürün gamı, global dağıtım ağı ve referans projeleriyle sunumuna devam eden Göğüş, teknoloji ve yenilikçilik alanında yaptıkları çalışmaları, 2017 yılında üretimine başlanan yenilikçi ve inovatif ürünlerini anlattı. Pelsan Aydınlatma’nın sosyal sorumluluk projelerinin ana teması olan eğitime verdikleri önem ve destek kapsamında ise, yakında İstanbul Teknik Üniversitesi’nde açacakları Aydınlatma Laboratuvarı’nın da müjdesini vererek sunumunu tamamladı.

Pelsan Aydınlatma mühendislerinin 2017 yılının yeni LED’li ürünleri sunumu ile devam eden seminerde, 2017 yılında üretimine başlanan İç Mekan, Dış Mekan, Endüstriyel Aydınlatma alanlarındaki yenilikçi ürünlerin tanıtımı yapılarak, ürünlerle ilgili detaylı bilgi verildi.

Her yıl geleneksel olarak Prof. Dr. Kerem Alkin ile paydaşlarını bir araya getiren Pelsan Aydınlatma, bu sene de bu geleneği bozmadı. Güncel ekonomik ve sektörel gelişmelerle ilgili bilgilendirme yapmak amacıyla Varlık Fonu Meclis Üyelerinden Prof. Dr. Kerem Alkin katılımcılarla bir araya gelerek, 2017 yılında Türkiye ve dünya ekonomisindeki muhtemel gelişmeleri yorumladı.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.