Leitz TruSens Z-2000 UV Hava Temizleme Cihazı

Leitz TruSens Z-2000 UV Hava Temizleme Cihazı, 360 derece gerçek HEPA filtre ile havadaki kirleticileri yakalar, ultraviyole ışığı ile bakteri ve virüsleri öldürür. Odadaki hava kalitesini izlemek ve tüm alan boyunca temiz hava dağılımı sağlamak için harici kablosuz sensöre sahiptir.

Leitz TruSens Z-2000 UV Hava Temizleme Cihazı
17.09.2020
315
A+
A-

Leitz TruSens Z-2000 UV Hava Temizleme Cihazı, 360 derece gerçek HEPA filtre ile havadaki kirleticileri yakalar, ultraviyole ışığı ile bakteri ve virüsleri öldürür. Odadaki hava kalitesini izlemek ve tüm alan boyunca temiz hava dağılımı sağlamak için harici kablosuz sensöre sahiptir. Alman ofis ürünleri üreticisi Leitz tarafından üretilen cihaz Amazon tarafından satılmakta ve gönderilmektedir.

7.929 ₺ + KDV
5.550 ₺ + KDV*
%30 İndirimli

Güç Tüketimi: 28 W
Çalışma Gerilimi: 220-240 V AC
Malzeme:
Plastik
Kablo Uzunluğu: 1,5 m
Oda Büyüklüğü: 35 m²
Hava Girişi: 360°
Gürültü Seviyesi:
33-64 dB(A)
Motor Türü:
Fırçasız DC Motor
Ekran:
Numerik ve Renk Göstergesi
Hava Kalitesi Sensörü: PM 2.5/PM 10
Çalışma Modları: Otomatik, 1, 2, 3, Turbo
Ağırlığı: 4,1 kg
Ölçüleri: 230x560x230 mm
Garanti Süresi: 2 Yıl
Ürün Kodu: 2415113eu

Leitz TruSens Z-2000 Hava Temizleme Cihazı, uzaktan algılama teknolojisi, çift hava akımı ve DuPont filtrelemesiyle ortamdaki havayı etkili bir şekilde temizler.

Harici hava kalitesi sensörü, fan hızını yönetmek için veri toplar ve ana üniteye iletir. Ana ünite, üzerindeki ışıklı halka (mavi, sarı, kırmızı) ve sayısal değer göstergesi ile hava kalitesini kullanıcıya bildirir.

Modern ve ergonomik yapısıyla her türlü ev ortamına temiz havanın yanı sıra şık bir görünüm verir.

İçerisindeki silindir HEPA filtrenin üzerinde aktif karbon filtre ve yıkanabilir ön filtre yer almaktadır. Filtrenin merkezinde ise filtreye sıkışan virüs ve bakterileri öldürmek için ultraviyole lambası konumlandırılmıştır. HEPA filtre yılda bir, ultraviyole lambası üç yılda bir değiştirilmelidir.

Ürün hakkında detaylı bilgi edinmek ve hemen sipariş vermek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Ürün Bağlantısı: http://zxro.com/HgH

*Ürün sayfasındaki görseller, teknik özellikler ve fiyatlar güncel olmayabilir. Bu bilgilerin doğruluğu ilgili üretici/ithalatçı firmadan teyit edilmelidir.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.