Seoul Semiconductor’ın Acrich NanoDriver Serisi LED Sürücüleri Safir Ödülü Aldı

LED teknolojisi ve ürünlerinin önde gelen üreticilerinden Seoul Semiconductor, LEDs Magazine tarafından düzenlenen Strategies in Light etkinliğinde Acrich NanoDriver Serisi ultra parlak LED sürücüleri ile Safir Ödülü’ne layık görüldü.

Seoul Semiconductor’ın Acrich NanoDriver Serisi LED Sürücüleri Safir Ödülü Aldı
14.03.2019
135
A+
A-

LED teknolojisi ve ürünlerinin önde gelen üreticilerinden Seoul Semiconductor, LEDs Magazine tarafından düzenlenen Strategies in Light etkinliğinde Acrich NanoDriver Serisi ultra parlak LED sürücüleri ile Safir Ödülü‘ne layık görüldü.

Seoul Semiconductor‘ın ileri teknolojisi Acrich NanoDriver Serisi LED sürücüleri, Strategies in Light etkinliğinde “Katı Hal Aydınlatma İçin Entegre Devre ve Elektronik Bileşenler” kategorisinin kazananı oldu. Acrich NanoDriver Serisi, daha küçük boyutlar, artan verimlilik ve daha düşük maliyetlerle sonuçlanan benzersiz bir güç topolojisi sunuyor.

Seoul Semiconductor’ın patentli Acrich teknolojisi ile üretilen Acrich NanoDriver Serisi cihazlarda, doğrudan alt tabakaya bağlı bir IC ile sürücünün boyutunu önemli ölçüde azaltılıyor. 16W ve 24W olarak derecelendirilen Acrich NanoDriver Serisi cihazlar, yalnızca 13,5 mm ölçülerindedir ve sektörün en küçük LED sürücüleridir.

Seoul Semiconductor‘ın satış müdür yardımcısı Nam Ki-bum, “Yeni NanoDriver Serisi, aydınlatma tasarımcıları için armatür boyutunu, ağırlığını ve hacmini azaltmalarını sağlayan bir oyun değiştirici.” dedi.

Açıklamasının devamında; “Acrich NanoDriver Serisi için boyut küçültme alanındaki bu atılım, şirketin daha küçük boyutta, artan verimde ve düşük maliyetle sonuçlanan benzersiz bir güç topolojisi ile birlikte yüksek voltaj LED teknolojisine yaptığı yatırımın bir sonucudur. Bu LED sürücülerini ampuller, filamentlerflüoresan aydınlatmalar ve tavan armatürleri gibi 24W’ın altındaki küçük ve orta ölçekli aydınlatma tasarımcılarına yönelik olarak hedefliyoruz. Küresel pazarın yaklaşık 3 milyar Dolar değerinde olmasını bekliyoruz. Seoul Semiconductor, patentli Acrich NanoDriver teknolojisiyle mevcut ve gelecekteki pazar gereksinimlerini karşılamaya devam edecektir.” dedi.

Gelişmiş ultra minyatür LED sürücüler Acrich NanoDriver Serisi hakkında detaylı edinmek için Seoul Semiconductor firma sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.