Plastik Gövdeli LED’li Cadde Aydınlatması APUS Tanıtıldı

TTAF Elektronik’in yeni ürünü, plastik gövdeli sokak armatürü APUS, yollar, sokaklar ve yaya bölgeleri için renkli ve enerjik bir aydınlatma deneyimi sunuyor. TTAF, APUS serisi ürünlerini “Caddeleriniz daha şık, daha aydınlık!” sloganıyla tanıtıyor.

Plastik Gövdeli LED’li Cadde Aydınlatması APUS Tanıtıldı
16.02.2018
140
A+
A-

TTAF Elektronik‘in yeni ürünü, plastik gövdeli sokak armatürü APUS, yollar, sokaklar ve yaya bölgeleri için renkli ve enerjik bir aydınlatma deneyimi sunuyor. TTAF, APUS serisi ürünlerini “Caddeleriniz daha şık, daha aydınlık!” sloganıyla tanıtıyor.

APUS‘un 50W‘tan 140W‘a kadar farklı güç, renk ve optik seçenekleri bulunuyor. Gövde plastik malzemeden imal edilmiş, yüksek sıcaklığa karşı dirençli ve darbelere karşı dayanıklıdır. Armatür gövdesinde ısı emici alüminyum soğutucu yer alıyor. Bu sayede dış ortam koşullarında uzun yıllar sorunsuz çalışabiliyor.

Ürün üzerinde yer alan LED kısmı sadece 4 vidayla kolayca değiştirilebiliyor. Arıza anında tüm armatürü değiştirmek yerine sadece LED kısmı değiştirilebilir.

APUS üzerinde ARMAGEDDON isimli COB LED modülü yer alıyor. Bu modül üzerinde 4 vida ve 1 konnektör var. Bu sayede modül değişimi, bir ampul değişimi kadar kolay hale geliyor. TTAF, APUS’un bu özelliğiyle aydınlatma sektöründe yeni bir çağ başlatıyor.

Aydınlatma armatürü gövdesinin yan kısımlarında 128 LED ile aydınlatılan dekoratif ışık şeridi bulunuyor. Bu kısım sayesinde aydınlatma armatürü, genel aydınlatma görevini yerine getirirken şık bir görünüm yaratmış oluyor.

TTAF APUS, yüksek verimli sabit akımlı LED sürücü, yüksek ışık çıktısına sahip COB LED ve yüksek ışık geçirgenliğine sahip özel lens ile donatılmıştır. Bu sayede 125 lm/W etkinlik faktörüne çıkabilmektedir.

APUS aydınlatma armatürleri EN 60598 standardının gerekliliklerini karşılıyor ve CE sertifikası bulunuyor.

Ürün ve firma hakkında detaylı bilgi edinmek, fiyat teklifi alabilmek için TTAF Elektronik firma sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.