Palmiye Aydınlatma

Palmiye Aydınlatma, profesyonel dış aydınlatma direkleri üretmektedir. Firmanın modern ve estetik tasarımlarıyla dikkat çeken, alüminyum gövdeye sahip LED aydınlatma ürünleri, şehirlerin daha modern bir görünüme kavuşmasını sağlamaktadır. Firma, ağırlıklı olarak kamu kurum ve kuruluşlarına proje bazlı hizmet sunmaktadır. Palmiye Aydınlatma markasını taşıyan ürünler, dünyada 22 ülkede ve Türkiye’nin 57 şehrinde aktif olarak kullanılmaktadır.

Palmiye Aydınlatma
25.04.2024
64
A+
A-

Başlık: Palmiye Aydınlatma

Firma Puanı: 12 votes, average: 4,83 out of 512 votes, average: 4,83 out of 512 votes, average: 4,83 out of 512 votes, average: 4,83 out of 512 votes, average: 4,83 out of 5 (12 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 4,83. Verdiğiniz oy için teşekkürler.)Loading...

Ticaret Ünvanı: Palmiye Led Aydınlatma San. Tic. Ltd. Şti.

Adres: Boyalık Mah. Akarca Sok. No: 3/3 Boyalık, Arnavutköy/İstanbul

Telefon: 0530 786 23 20

Faks: 0212 282 82 58

İnternet Sitesi: https://www.palmiyeaydinlatma.com.tr

E-Posta Adresi: [email protected]

Similarweb Dünya Sıralaması: -

Çalışma Saatleri:

Pazartesi-Cuma: 08.30-18.00
Cumartesi: Kapalı
Pazar: Kapalı

Hakkında:

Palmiye Aydınlatma, geniş ürün yelpazesiyle müşterilere çeşitli aydınlatma çözümleri sunmaktadır. Yüksek yol aydınlatma direkleri, gövdesi ledli aydınlatma direkleri, motifli aydınlatma direkleri, logolu aydınlatma direkleri, park bahçe aydınlatma direkleri gibi modern tasarımlara sahip ürünler, sektördeki ihtiyaçlara uygun çözümler olarak öne çıkmaktadır. Bu ürünler, firmanın kendi bünyesinde üretilmekte ve sürekli olarak geliştirilerek müşterilere en iyi kalitede sunulmaktadır.

Ürün kalitesi, hizmet anlayışı ve katma değeriyle tanınan Palmiye Aydınlatma, müşterilerinin başarılarına katkıda bulunmayı amaçlar. Doğru ürün ve hizmeti, doğru zamanda ve yerde en uygun maliyetle sunarak müşteri odaklı bir iş prensibini benimser.

Sektördeki rekabet koşulları ve müşteri taleplerindeki değişimler, Palmiye’yi sürekli gelişim ve yenilikçilik yönünde yönlendirir. Müşteri memnuniyetini sağlama ve kalıcı ilişkiler kurma amacıyla kalite, uygun fiyat, güven ve dürüstlük temel ilke ve değerleridir. Palmiye LED Aydınlatma, ürün portföyünü sürekli olarak geliştirerek ulusal ve uluslararası alanda başarıya odaklanır.

Yetkili Kişi: Hasan Akça

Kuruluş Tarihi: 2018

Çalışan Sayısı: 30

Güncel İş İlanları:

    Firmanın yayında iş ilanı bulunamadı.

Ürün Kataloğu:

Etiketler: Palmiye Aydınlatma, Aydınlatma Direkleri, Alüminyum Aydınlatma Direkleri, Dekoratif Aydınlatma Direkleri

Hızlı Teklif Al: [email protected]

Koordinatları: 41.2494356, 28.6281386

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.