GigaTera LED Aydınlatma

GigaTera, Korea Microwave Inc. firmasının günümüz teknolojisinin en ileri seviyesinde LED aydınlatma ürünlerini sunduğu bir markadır. GigaTera, geniş ürün gamı ve geliştirdiği armatürler arası kablosuz iletişim teknolojisiyle tüm dünyada verimli, pratik ve ekonomik aydınlatma çözümleri sunmaktadır.

GigaTera LED Aydınlatma
23.02.2017
1.152
A+
A-

Başlık: GigaTera LED Aydınlatma

Firma Puanı: 1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (8 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 3,38. Bu firmaya oy vermek ister misiniz?) Loading...

Ticaret Ünvanı: GigaTera Aydınlatma San. ve Tic. A.Ş.

Adres: Bağdat Cad. Cami Sok. No: 3/1/1 Kadıköy/İstanbul

Telefon: 0216 999 35 78

Faks: 0216 999 35 78

İnternet Sitesi: http://www.gigatera.com.tr

E-Posta Adresi: [email protected]

Similarweb Dünya Sıralaması: -

Hakkında:

GigaTera, Korea Microwave Inc. firmasının günümüz teknolojisinin en ileri seviyesinde LED aydınlatma ürünlerini sunduğu bir markadır.

GigaTera, özellikle kara yolu, yüksek tavan, ofis ve stadyum aydınlatma konusunda geniş ürün gamı ve geliştirdiği armatürler arası kablosuz iletişim teknolojisiyle tüm dünyada verimli, pratik ve ekonomik aydınlatma çözümleri sunmaktadır.

GigaTera, yüksek kalibreli ürün gelişimini sağlamak için üretim süresi boyunca alanlarında uzman kişiler ile çalışmaktadır.

İç mekan ve dış mekanlarda kullanılmak üzere üretilen her ekipmanın tasarımı, kaplaması ve sürücüsü detaylı olarak Güney Kore’de bulunan GigaTera’nın kendi tesislerinde üretilmektedir. Sürecin tamamını kendi tesislerimizde gerçekleştiriyor olmamız ürünlerimize olan güvenimizi arttırmakta ve ürünlerimizi sizlere sunarken verdiğimiz garantilerin arkasında sağlam durmamıza olanak vermektedir.

Yetkili Kişi: Cem Cansu

Kuruluş Tarihi: 2015

Çalışan Sayısı: 50

Güncel İş İlanları:

    Firmanın yayında iş ilanı bulunamadı.

Ürün Kataloğu:

    Firmaya ait ürün kataloğu yüklenmedi.

Etiketler: GigaTera, GigaTera Aydınlatma, GigaTera LED Aydınlatma, LED Aydınlatma, LED Lighting, LED Street Lighting, LED Flood, LED Projektör, LED Yüksek Tavan Armatürü, LED Stadyum Aydınlatma, Endirek Aydınlatma

Hızlı Teklif Al: [email protected]

Koordinatları: 40.974254, 29.0526

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.