Lamptime

Lamptime, 2004 yılından bu yana aydınlatma piyasasında faaliyet göstermekte ve özellikle enerji tasarruflu ürünler ile LED aydınlatma konusunda uzmanlaşmıştır. LED ve elektronik teknolojisini birleştirerek maliyet avantajı olan, son kullanıcı taleplerini en üst düzeyde karşılayan ve satış sonrası hizmetleriyle de ön plana çıkarak sektörün aranan markası haline gelmiştir.

Lamptime
12.12.2017
759
A+
A-

Başlık: Lamptime

Firma Puanı: 1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (3 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 2,33. Bu firmaya oy vermek ister misiniz?) Loading...

Ticaret Ünvanı: Lamptime Elektrik A.Ş.

Adres: Fevziçakmak Mah. Özlem Cad. No: 51 Karatay/Konya

Telefon: 0332 345 30 80

Faks: 0332 345 49 90

İnternet Sitesi: http://www.lamptime.com.tr

E-Posta Adresi: [email protected]

Similarweb Dünya Sıralaması: -

Hakkında:

Lamptime, 2004 yılından bu yana aydınlatma piyasasında faaliyet göstermekte ve özellikle enerji tasarruflu ürünler ile LED aydınlatma konusunda uzmanlaşmıştır.

“Yenilikçi teknolojiler ve çevre duyarlılığı” anlayışıyla bugüne kadar kaliteli, en üst sınıf, çevre dostu, şık ve profesyonel aydınlatma ürünlerini pazara sunmuştur. LED ve elektronik teknolojisini birleştirerek maliyet avantajı olan, son kullanıcı taleplerini en üst düzeyde karşılayan ve satış sonrası hizmetleriyle de ön plana çıkarak sektörün aranan markası haline gelmiştir.

Uzun yıllardır sektörden edindiği tecrübesiyle maliyet avantajlı yüksek kaliteli ürünlerin pazara sunulmasının yanı sıra, karşılıklı yarar ve ortak gelişmeyi hedefleyen satış sisteminin kurulmasını da sağlamıştır. Lamptime’ın gelecekteki hedefi dünyadaki değişimleri ve yenilikleri yakından takip ederek sunmuş olduğu ürün ve hizmetlerin güvenilirliği, kalitesi ve çeşitliliği ile koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamayı hedefleyen, bölgesel pazarlarda lider, dünya pazarında etkin ve sosyal sorumluluklarının bilincinde, sektöründe öncü kurumsal bir firma olmaktır.

Yetkili Kişi: Mesut Eliağır

Kuruluş Tarihi: 2004

Çalışan Sayısı: 110

Güncel İş İlanları:

    Firmanın yayında iş ilanı bulunamadı.

Ürün Kataloğu:

    Firmaya ait ürün kataloğu yüklenmedi.

Etiketler: LED Aydınlatma, Sokak Armatürü, Projektör, RGB, LED Driver, Wallwasher, LED Ampul, Acil Çıkış Armatürleri, Panel Aydınlatma, LED Panel

Hızlı Teklif Al: [email protected]

Koordinatları: 37.919010, 32.552570

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.