Grup İmaj Aydınlatma Fabrika Ziyareti

1996 yılında kurulan Grup İmaj Aydınlatma, başta komponent üreticisi bir firma iken 2010 yılında şu anda ana ürün gamı olan sokak aydınlatma armatürü üretimine başladı. Firma, 2014 yılında ise LED ışık kaynaklı sokak armatürü üretimini başlattı. Grup İmaj Aydınlatma, güncel olarak 2 ayrı fabrikada üretim yapıyor.

22.07.2019
957
A+
A-

Grup İmaj Aydınlatma, 1996 yılından bugüne aydınlatma sektöründe kalite ve verimliliğe verdiği önemi en üst seviyede tutmaya özen gösteriyor.

Firma, 2010 yılında cadde ve sokak aydınlatma armatürleri üretimine başlamıştır.

Başta ürün yelpazesinde floresan lamba balastları, yüksek basınçlı lamba balastları, ateşleyiciler, cadde ve sokak aydınlatma armatürleri, projektörler, elektrik dağıtım panoları, deşarjlı lambalar yer almaktaydı.

2014 yılı itibari ile LED armatürler ve solar yol aydınlatma üretimini başlatmış ve halen devam ettirmektedir.

Firma, 2016 yılı başında ikinci üretim fabrikasını kurarak aydınlatma armatürleri, projektörler ve elektrik dağıtım panolarının üretimini bu tesiste gerçekleştirmektedir.

Grup İmaj Aydınlatma, sürekli gelişim felsefesini benimseyerek çalışmalarına devam ediyor.

Firma vizyonunda uluslararası standartlarda, Türkiye’yi temsil eden sektöründe lider şirket olmak bulunuyor.

Sektöründe deneyim ve uzmanlığını müşteri memnuniyetine dönüştüren, çalışanlarının bir parçası olmaktan gurur duyduğu, kaliteli ve yaratıcı çözümler sunan lider bir şirket olmak için çalışmalarını sürdürüyor.

Grup İmaj Aydınlatma, en önemli sermayesini insan kaynağı olarak görüyor. Çalışanların kişisel ve mesleki gelişimlerini sağlayabilecek uygun ortam yaratmak için özen gösteriyor.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.