Global Lighting & Shalt

Öztürk Elektrik, 1978 yılında Hüseyin Öztürk tarafından İstanbul’da, elektrik ve aydınlatma sektöründe faaliyete geçmiştir. Firma, elektrik ve aydınlatma sektöründeki değişimleri sürekli takip eden çağdaş ürün anlayışı ve pazardaki yeni taleplerin farkında olan üst yönetimiyle kısa sürede aydınlatma sektörünün seçkin markalarından biri haline gelmeyi başarmıştır.

Global Lighting & Shalt
24.08.2017
707
A+
A-

Başlık: Global Lighting & Shalt

Firma Puanı: 1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 4,50. Bu firmaya oy vermek ister misiniz?) Loading...

Ticaret Ünvanı: Öztürk Elektrik İnşaat Hizm. San. ve Tic. Ltd. Şti.

Adres: Perpa Ticaret Merkezi A Blok Kat: 5 No: 206 Okmeydanı/İstanbul

Telefon: 0212 222 12 64

Faks: 0212 222 13 60

İnternet Sitesi: http://www.ozturkelektrik.com.tr

E-Posta Adresi: [email protected]

Similarweb Dünya Sıralaması: -

Hakkında:

Öztürk Elektrik, 1978 yılında Hüseyin Öztürk tarafından İstanbul’da, elektrik ve aydınlatma sektöründe faaliyete geçmiştir. Kaliteyi esas alarak edindiğimiz yurtiçi ve yurtdışı tecrübelerimizle birlikte Öztürk Elektrik çatısı altında 2004 yılından itibaren aydınlatma armatürlerinde öncü marka Sonlux’ün Türkiye distribütörlüğünü alıp, bu sektördeki yerimizi de Global Lighting & Shalt tescilli markamız ile sağlamlaştırdık. 2016 yılında Elektrik taahhüt alanında hizmet veren Öztürk Power Mühendislik ve Tic. Ltd. Şti. firmamızı kurmakla birlikte; aydınlatma-taahhüt alanında birçok projeye imza atarak kalite yönünden istikrarlı olmayı hedefledik.

Öztürk Elektrik; elektrik ve aydınlatma sektöründeki değişimleri sürekli takip eden çağdaş ürün anlayışı ve pazardaki yeni taleplerin farkında olan üst yönetimiyle kısa sürede aydınlatma sektörünün seçkin markalarından biri haline gelmeyi başarmıştır. Mevcut müşterilerine sağladığı kaliteli hizmetin yanı sıra yeni müşterilere ve pazarlara ulaşarak ticaretini daha da güçlendirmeyi bunun yanında Türkiye ekonomisine, sektörüne daha büyük katkılarda bulunmayı her zaman amaçlamaktadır.

Her sektörden müşterilerimize hizmet verebilmekte, gerektiğinde özel imalat çözümler de sağlayabilmekteyiz. Kalitemizi müşteri odaklı çalışma stratejisiyle güçlendirerek onların memnuniyetini ön planda tutmayı amaç edindik.1978 yılından itibaren gelen tecrübemiz ve uzman kadromuzla siz saygıdeğer müşterilerimize hizmet vermekten onur duymaktayız.

Yetkili Kişi: Ayşenur Öztürk Budak

Kuruluş Tarihi: 1978

Çalışan Sayısı: 25

Güncel İş İlanları:

    Firmanın yayında iş ilanı bulunamadı.

Ürün Kataloğu:

    Firmaya ait ürün kataloğu yüklenmedi.

Etiketler: LED, Aydınlatma, LED Aydınlatma, Projektör, LED Ampul, LED Projektör, Slim Panel, Downlight, Elektrik Taahhüt, Aydınlatma Taahhüt

Hızlı Teklif Al: [email protected]

Koordinatları: 41.060807, 28.970581

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.