Gatek Aydınlatma

Gatek Aydınlatma fabrikası Manisa’da, merkez ofisi İstanbul Perpa’da bulunmaktadır. LED aydınlatma teknolojileri üzerine yerli malı üretim yapan firma 2014 yılında kurulmuştur. Kurucularının 30 yıllık elektronik tecrübesi sayesinde kısa sürede yurtiçi ve yurtdışı pazardan pay sahibi olan firma; sürekli gelişimi kendisine misyon edinmiştir.

Gatek Aydınlatma
06.12.2016
460
A+
A-

Başlık: Gatek Aydınlatma

Firma Puanı: 1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (8 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 4,25. Bu firmaya oy vermek ister misiniz?) Loading...

Ticaret Ünvanı: GATEK Genel Aydınlatma Teknolojileri Elektrik Elektronik Enerji Sanayi Ticaret ve Limited Şirketi

Adres: Güzelyurt Mah. Tekstilciler Sanayi Sit. 5769 Sok. No: 24/A Manisa

Telefon: 0236 233 01 24

Faks: 0236 233 01 23

İnternet Sitesi: http://www.gatek.com.tr

E-Posta Adresi: [email protected]

Similarweb Dünya Sıralaması: -

Pazartesi-Cuma: 08.30-18.00
Cumartesi: Kapalı
Pazar: Kapalı

Hakkında:

Gatek Aydınlatma fabrikası Manisa’da, merkez ofisi İstanbul Perpa’da bulunmaktadır. LED aydınlatma teknolojileri üzerine yerli malı üretim yapan firma 2014 yılında kurulmuştur. Kurucularının 30 yıllık elektronik tecrübesi sayesinde kısa sürede yurtiçi ve yurtdışı pazardan pay sahibi olan firma; sürekli gelişimi kendisine misyon edinmiştir. Firma; LED dış aydınlatma armatürleri, cadde-sokak aydınlatma, park-bahçe aydınlatmaları, projektörler, iç aydınlatma armatürleri ürün gruplarını üretmektedir.

30 yılı aşkın elektronik sektöründe tecrübesi olan ekip; verimli, uzun ömürlü, estetik yeni nesil aydınlatmanın elektronik chip malzemelerle mümkün olduğu bu çağımızda birikimini aydınlatma sektörüne odaklamıştır. Bu tecrübesini ürünlerine ve müşterilerine tam anlamıyla yansıtabilecek güvenilir bir markayla karşılarına çıkmaktan büyük gurur duymaktadır.

GATEK; ışığın canlılar üzerinde biyolojik, fiziksel ve ruhsal etkilerini, açık alan ve kapalı alan estetiklerini, kullanım alanları ve amaçlarına göre fonksiyonel aydınlatma standartlarını referans alarak ürünlerini dizayn etmektedir.

En verimli, estetik, uzun ömürlü aydınlatma çözümleri üretmek için ARGE ve kalite yatırımlarına tecrübeli mühendisleriyle hız kesmeden devam eden, teknolojik ürünlerine her gün bir yenisini ilave eden dinamik ekip , aydınlatmanın adresini ve markasını GATEK’de toplamıştır.

Yetkili Kişi: Ramazan Kalyon

Kuruluş Tarihi: 2014

Çalışan Sayısı: 20

Güncel İş İlanları:

    Firmanın yayında iş ilanı bulunamadı.

Ürün Kataloğu:

    Firmaya ait ürün kataloğu yüklenmedi.

Etiketler: Gatek, LED, Aydınlatma, LED Aydınlatma, LED Armatür, Sokak Lambası, Projektör, İç Aydınlatma, Steril Aydınlatma

Hızlı Teklif Al: [email protected]

Koordinatları: 38.625039, 27.373007

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.