DIESS Elektronik

DIESS Elektronik, 2006 yılında güneş ve rüzgar enerji sistemleri, LED aydınlatma sistemleri, kesintisiz güç kaynakları, voltaj regülatörleri, redresör/akü şarj sistemleri ve akü imalat pazarlama, projelendirme, tasarım ve kurulumları yapmak üzere kurulmuştur.

DIESS Elektronik
22.03.2018
811
A+
A-

Başlık: DIESS Elektronik

Firma Puanı: 1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (4 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 3,75. Bu firmaya oy vermek ister misiniz?) Loading...

Ticaret Ünvanı: DIESS Elektronik Makine İmalat San. İç Dış Tic. Ltd. Şti.

Adres: Saraykent Sanayi Bölgesi, Saray Mah. 71. Cad. No: 70 Kahramankazan/Ankara

Telefon: 0312 397 21 76

Faks: 0312 397 21 77

İnternet Sitesi: http://www.diess.com.tr

E-Posta Adresi: [email protected]

Similarweb Dünya Sıralaması: -

Hakkında:

DIESS Elektronik2006 yılında güneş ve rüzgar enerji sistemleri, LED aydınlatma sistemleri, kesintisiz güç kaynakları, voltaj regülatörleri, redresör/akü şarj sistemleri ve akü imalat pazarlama, projelendirme, tasarım ve kurulumları yapmak üzere kurulmuştur.

Genel olarak değişik ihtiyaçlara göre solar ve rüzgar enerjili sistemler, ağırlıklı olarak solar enerjili park, bahçe ve çevre aydınlatmaları, tasarruf ön plana çıktığı için akla gelebilecek her yerde kullanılabilen LED aydınlatma armatürleri üretmektedir. Firmamız ülkemizde bu alandaki eksikliği görerek ülkemiz koşullarına uygun park, bahçe, sokak, fabrika aydınlatmaları ve mekana uygun tasarımlarıyla iç ve dış ortamlarda dekoratif aydınlatma çalışmalarını daha iyiye götürmek içinde sürekli çalışmaktadır.

Firmamız Kesintisiz Güç Kaynağı (UPS), Akü Şarj Cihazı, Voltaj Regülatörü pazarlama ve satışını da ayrıca yapmaktadır.

Yetkili Kişi: Tevfik Üzel

Kuruluş Tarihi: 2006

Çalışan Sayısı: 10

Güncel İş İlanları:

    Firmanın yayında iş ilanı bulunamadı.

Ürün Kataloğu:

    Firmaya ait ürün kataloğu yüklenmedi.

Etiketler: DIESS, DIESS Elektronik, LED Aydınlatma, Solar Aydınlatma, LED Projektör, LED Sokak Armatürü, Wallwasher, Dekoratif Aydınlatma

Hızlı Teklif Al: [email protected]

Koordinatları: 40.045853, 32.595244

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.