Arelsan Aydınlatma

Aydınlatma sektöründeki tecrübe ve enerjimiz ile 2017 yılı başlarında kurulan genç, enerji dolu, hevesli ve istekli bir firmayız. Çalışanlara, tedarikçi ve iş ortaklarımıza, tüm iş süreçlerimizde ve ilişkilerimizde doğruluk ve dürüstlük öncelikli değerlerimizdir.

Arelsan Aydınlatma
12.09.2018
1.078
A+
A-

Başlık: Arelsan Aydınlatma

Firma Puanı: 1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (4 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 4,00. Bu firmaya oy vermek ister misiniz?) Loading...

Ticaret Ünvanı: Arelsan Aydınlatma

Adres: Saray Mah. Saraykent San. Sit. 50.Sok. No: 38 Kahramankazan/Ankara

Telefon: 0312 394 81 86

Faks: 0312 394 81 86

İnternet Sitesi: http://www.arelsanaydinlatma.com

E-Posta Adresi: [email protected]

Similarweb Dünya Sıralaması: -

Hakkında:

Aydınlatma sektöründeki tecrübe ve enerjimiz ile 2017 yılı başlarında kurulan genç, enerji dolu, hevesli ve istekli bir firmayız.

Müşterilerimize proje öncesi ve sonrası teknik destek sunarak, gerek iç mekan gerek dış mekan aydınlatma ürünlerimizin mekana en uygun işlevsellik ve ahenk sağlaması için teknolojinin sektördeki en önemli detaylarından faydalanarak çalışırız. Müşteri memnuniyeti odaklı, müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerine en kısa zamanda, en doğru şekilde cevap veren proaktif bir anlayışla çalışırız. Hizmetlerimizi, zamanında ve söz verdiğimiz koşullarda sunar, müşterilerimize saygı, onur, adalet, eşitlik ve nezaket kuralları çerçevesinde yaklaşırız.

Çalışanlara, tedarikçi ve iş ortaklarımıza, tüm iş süreçlerimizde ve ilişkilerimizde doğruluk ve dürüstlük öncelikli değerlerimizdir.

Yetkili Kişi: Görkem Nas

Kuruluş Tarihi: 2017

Çalışan Sayısı: 7

Güncel İş İlanları:

    Firmanın yayında iş ilanı bulunamadı.

Ürün Kataloğu:

    Firmaya ait ürün kataloğu yüklenmedi.

Etiketler: Arelsan, Arelsan Aydınlatma, LED Aydınlatma, Dekoratif Aydınlatma, Park Bahçe Aydınlatma Direkleri, Otel Aydınlatma, Avize, Aplik, Lambader, Abajur

Hızlı Teklif Al: [email protected]

Koordinatları: 40.042194, 32.596242

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.