DIALux evo Eğitimi

DIALux evo eğitimi yardımıyla aydınlatma tasarımı ve simülasyon yazılımı DIALux evo’nun temel fonksiyonlarını ve kullanımını öğrenebilirsiniz. Eğitim, konferans uygulamaları ve uzak masaüstü bağlantı programları ile online olarak verilmektedir.

DIALux evo Eğitimi
11.08.2020
1.449
A+
A-

DIALux evo eğitimi yardımıyla aydınlatma tasarımı ve simülasyon yazılımı DIALux evo‘nun temel fonksiyonlarını ve kullanımını öğrenebilirsiniz. Eğitim, konferans uygulamaları ve uzak masaüstü bağlantı programları ile online olarak verilmektedir. DIALux evo eğitimi, Aydınlatma Portalı deneyimli eğitmen kadrosu tarafından verilmektedir.

11.200 ₺ + KDV
7.840 ₺ + KDV*
%30 İndirimli

Kurs Süresi: 8 Saat
Eğitim Seviyesi: Başlangıç

Eğitim İçeriği:

İndirme ve Kurulum Yönergeleri
Başlangıç
CAD İçe Aktarma
Yapı Oluşturma
Kapı ve Pencereler
Aydınlatma Armatürleri
Işıklık Düzenleme
Raytracer
Dökümantasyon

Eğitim Materyali:

Eğitim Notları
Onlarca İç ve Dış Aydınlatma Projesi
Aydınlatma Armatürü Veritabanı Eklentileri
Aydınlatma Sözlüğü ve Aydınlatma Uygulamaları Kitabı

Minimum Sistem Gereksinimleri:

4 Çekirdekli İşlemci
4 GB RAM
OpenGL 3.0 Ekran Kartı
Windows 10 (32/64 bit) İşletim Sistemi
16 Mbps ve Üzeri İnternet Bağlantısı

Bu eğitim için herhangi bir ön koşul bulunmamaktadır. Eğitim seviyesi katılımcının bilgi düzeyine göre belirlenmektedir.

Eğitim içeriği mühendisler, mimarlar, iç mimarlar, tedarikçiler gibi aydınlatma tasarımı ve simülasyon becerilerini geliştirmek isteyen herkes için uygundur.

Eğitim sonunda DIALux evo’nun en çok kullanılan özelliklerini ve işlevlerini, iç ve dış mekan projeleri oluşturmayı, aydınlatma armatürlerinin yerleştirilmesini ve hesapların gerçekleştirilerek raporlamanın yapılmasını öğrenmiş olacaksınız.

Belirtilen fiyat uzaktan ve bir kişi eğitimi için geçerlidir. Yüz yüze, yerinde ve grup eğitimleri için teklif alabilirsiniz.

Eğitim hakkında merak ettiklerinizi sormak ve fiyat teklifi almak için telefon ya da e-posta yoluyla iletişime geçebilirsiniz.

Telefon: 0312 239 40 27
E-Posta: [email protected]
Hizmet Bağlantısı: https://aydinlatma.org/dialux-evo-egitimi.html

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 4 Yorum
 1. Mehmet Akcan dedi ki:

  Merhaba,

  Mimar olarak aydınlatma tasarımı eğitimi ile ilgili bilgi almak istiyorum. Kursunuz devam ediyor mu ? güncel fiyatı nedir ? ve içerik ile ilgili bilgilendirme yapabilirseniz sevinirim.

  İyi çalışmalar.

  1. Emre Yılmaz dedi ki:

   Merhaba Mehmet Bey, kurslarımız kişiye ve gruplara özel olarak düzenlenmektedir. Güncel fiyatı ve eğitim içeriği yukarıdaki metinde yer almaktadır.

 2. Mustafa AVLAMAZ dedi ki:

  Dialux eğitimi 2022 içinde olucak mı?

  1. Emre Yılmaz dedi ki:

   Merhaba Mustafa Bey, DIALux eğitimi kişi ve gruplara özel olarak verilmektedir. Bu nedenle talep ettiğiniz tarihte bir eğitim planlanabilir.