CKM Plastik

CKM Plastik, sokak ve endüstriyel aydınlatma lensleri, ray spot lensleri, armatür lensleri ve lineer aydınlatma lensleri gibi çeşitli optik LED lenslerini farklı ışık açılarında üretmektedir. Firma, üretim yatırımlarıyla aydınlatma sektöründe ithalat bağımlılığını azaltmayı hedeflemektedir.

CKM Plastik
09.07.2024
103
A+
A-

Başlık: CKM Plastik

Firma Puanı: 1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (29 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 4,79. Bu firmaya oy vermek ister misiniz?) Loading...

Ticaret Ünvanı: CKM Plastik ve Metal Kalıp Dış Tic. San. LTD. ŞTİ.

Adres: İkitelli OSB Mah. Eskoop Sanayi Sitesi, C3-1 Blok No:131-133 Başakşehir/İstanbul

Telefon: 0212 549 04 16, 0543 943 73 28

Faks:

İnternet Sitesi: https://www.ckmplastic.com

E-Posta Adresi: [email protected]

Similarweb Dünya Sıralaması: -

Çalışma Saatleri:

Pazartesi-Cuma: 08.30-19.00
Cumartesi: 08.30-13.00
Pazar: Kapalı

Hakkında:

CKM Plastik, 2018 yılında Gökhan Çakmak tarafından kurulmuş olup, plastik ve metal kalıp imalatıyla başladığı yolculuğuna yüksek kaliteli plastik parçalar üretme hedefiyle devam etmektedir. Teknolojisini sürekli olarak artıran firma, çeşitli tonajlarda plastik enjeksiyon makinelerini envanterine katmıştır. Ürün tasarımından üretimine, üretimden uygulanabilirliğe kadar tüm süreçleri detaylıca analiz ederek birçok projeyi başarıyla tamamlamıştır.

Aydınlatma sektöründeki ithalat hacminin yüksekliğini fark eden CKM Plastik, özellikle optik LED lenslerini ülkemizde üretmeye karar vererek bu alanda yatırımlar yapmıştır. Kendi kalıphanesiyle yüksek kaliteli optik LED lens kalıplarını üreten firma, bu komponentleri de başarılı bir şekilde üretmeye başlamıştır. CKM Plastik, ithal edilerek konteyner bazında getirilen optik aydınlatma lenslerini ISO kalite standartlarında üreterek ülkemizin ithalata olan bağımlılığını azaltmayı hedeflemektedir.

CKM Plastik, teknolojisini ve ürün gamını sürekli geliştirerek Türkiye’nin aydınlatma sektöründe rekabet edebileceği bir konuma ulaşma amacını gütmektedir. Sokak ve endüstriyel aydınlatma lensleri, ray spot lensleri, armatür lensleri ve lineer aydınlatma lensleri gibi çeşitli optik LED lenslerini farklı ışık açılarında üreten firma, bu ürünlerin muadillerine göre daha verimli ve kaliteli olduğunu testlerle kanıtlamıştır. Bu başarı, firmanın “Birlikte büyümek, başarıya yürümektir” mottosunu güçlendirmektedir.

CKM Plastik’in misyonu, müşterilerinin beklentilerini aşan ürünler ve hizmetler sunarak iş ortaklarının güvenini kazanmaktır. Her projede kalite standartlarını en üst seviyede tutarak, sektördeki en iyi uygulamaları benimsemek ve sürekli iyileştirmek için çaba göstermektedir. Müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımıyla, uzun vadeli iş ilişkileri kurarak karşılıklı başarıyı sağlamaya devam etmektedir.

Yetkili Kişi: Gökhan Çakmak

Kuruluş Tarihi: 2018

Çalışan Sayısı: 10

Güncel İş İlanları:

    Firmanın yayında iş ilanı bulunamadı.

Ürün Kataloğu:

Etiketler: LED Lens, Aydınlatma Lensleri, Ray Spot Lensleri, Armatür Lensleri, Sokak Aydınlatma, Endüstriyel Aydınlatma, Lineer Aydınlatma, Total Internal Reflection, TIR Lens, Fresnel Lens, Aydınlatma Reflektörleri, Reflektör, Plastik Enjeksiyon, Metal Kalıp, Yerli Üretim

Hızlı Teklif Al: [email protected]

Koordinatları: 41.0848046, 28.8027096

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.