Akyurt Belediyesi Heyeti Lampart Aydınlatma’yı Ziyaret Etti

Her hafta bir sanayiciyi ziyaret eden Akyurt Belediyesi bu hafta Lampart Aydınlatma’ya konuk oldu. Sanayicinin dertlerini ve ihtiyaçlarını dinleyen heyet, birlikteliğin verdiği güç ile sanayicinin her zaman yanında olacağını ortaya koydu.

Akyurt Belediyesi Heyeti Lampart Aydınlatma’yı Ziyaret Etti
31.03.2016
952
A+
A-

Akyurt Belediye Başkanı, Gültekin Ayantaş’ın liderliğinde, ilçede görev yapan idari amirler, sanayi kuruluşlarını ziyaret etmeye devam ediyor. Bu ziyaret kapsamında Başkan Ayantaş, Başkan Yardımcısı İlhan Şener, Belediye Meclis Üyesi Ak Parti Akyurt İlçe Başkanı Veysel FIRAT, AKSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Ali Tekin Çelik ve diğer resmi kurum amirlerinin bu haftaki durağı Lampart Aydınlatma fabrikasını oldu.

Fabrikanın sahibi Yusuf Kandemir’in saygıyla ağırladığı konukları ile yaptığı konuşmada, belediyenin fabrikanın kuruluş sürecinde yaptığı yardımların önemini vurguladı. En uzak noktadaki kuruluşun kendileri olmasına rağmen gerekli altyapı işlemlerinin ivedilikle çözüme ulaşması ile ilgili Belediye Başkanı Ayantaş’a tekrar tekrar teşekkür etti. Belediye Başkanı Ayantaş ise idari kurumlar arasındaki uyum ve birlikteliğin Akyurt’da güzel sonuçlar verdiğinden bahsederek yatırımlar sayesinde İlçenin daha da büyüyeceğini belirtti.

Olanca sermayesi ile üretim hatlarını kuramaya çalışan fabrikalara, belediyelerin de altyapı olanakları bakımından destek olması gerektiğini çok iyi kavrayan Akyurt Belediyesi’nin diğer belediyelere de örnek olacak şekilde böyle bir çalışma yapması hem sanayicilerin hem de orada çalışan işçilerin yüzünü güldürüyor.

Akyurt-Lampart-Aydinlatma-2

Bu haber metninin oluşturulmasında Akyurt Belediyesi kaynağından bazı içerik ve görsellere yer verilmiştir.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.