Ağrı Caddeleri Lale Figürlü Aydınlatmalarla Renklendirildi

Ağrı Belediyesi tarafından ana caddelerde uygulanan lale figürlü aydınlatma çalışması şehre renk katarak büyük beğeni topladı. İlk olarak Erzurum Caddesi ve Millet Bahçesi’nde gerçekleştirilen lale figürlü aydınlatmalar, Cumhuriyet Caddesi’nde ve diğer ana caddelerde uygulanmaya devam edecek.

Ağrı Caddeleri Lale Figürlü Aydınlatmalarla Renklendirildi
24.12.2019
1.161
A+
A-

Ağrı Belediyesi tarafından ana caddelerde uygulanan lale figürlü aydınlatma çalışması şehre renk katarak büyük beğeni topladı.

Ana caddelerde gerçekleştirilen lale figürlü aydınlatmalar, vatandaşlar tarafından yoğun ilgi gördü. İlk olarak Erzurum Caddesi ve Millet Bahçesi‘nde gerçekleştirilen lale figürlü aydınlatmalar, Cumhuriyet Caddesi‘nde ve diğer ana caddelerde uygulanmaya devam edecek.

Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan “Kentimizin değişimi ve mutlu insanların yaşadığı bir şehrin ortaya çıkması maksadıyla çalışmalarımızı ve planlamalarımızı yapıyoruz. Ufak dokunuşlarla şehrimizin güzelleştiğine ve görsel bir hava yakaladığına bu çalışmamızla şahit oluyoruz.” dedi.

Sayan açıklamasının devamında; “Yaptığımız lale figürlü aydınlatma direkleri ana caddelerimizde uygulanacaktır. Yapacağımız projelerle birlikte ilimizi daha üst seviyelere çıkaracağımızdan kimsenin şüphesi olmasın.” dedi.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 1 Yorum
  1. Bayram dedi ki:

    Bu kadar çirkin bir ışıklandırma olamaz,görsel aydınlatma dediğiniz biraz olsun estetik içermeli.Buraya verilen paraya yazık gerçekten yazık.Çok ucuz ve 3. dünya ülkelerinin sokaklarını andıran bir görüntü