Toy Aydınlatma

Toy Aydınlatma, dış mekan aydınlatma üzerine üretim yapmaktadır. Standart üretimle beraber proje bazlı olarak da çalışmaktadır. Uzmanı olduğu konular park ve yol aydınlatma çözümleridir.

Toy Aydınlatma
09.03.2017
846
A+
A-

Başlık: Toy Aydınlatma

Firma Puanı: 1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (8 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 4,13. Bu firmaya oy vermek ister misiniz?) Loading...

Ticaret Ünvanı: Toy Plastik Elektrik Malz. Paz. San. Tic. Ltd. Şti.

Adres: Sakarya Sanayi Sit. 1268. Sokak No: 2 Erenler/Sakarya

Telefon: 0264 275 28 98

Faks: 0264 279 11 51

İnternet Sitesi: http://www.toyaydinlatma.com.tr

E-Posta Adresi: [email protected]

Similarweb Dünya Sıralaması: -

Hakkında:

Firma 25 yılı aşkın süredir elektrik malzemeleri üretmekte olup bu bilgi birikimi ve tecrübelerinden yararlanarak aydınlatma sektöründe her geçen gün büyümekte ve ürün yelpazesini genişletmektedir. Senelerin verdiği tecrübe, deneyim işinde uzmanlaşmış kadrosuyla geniş bir ağa sahip olan Toy Aydınlatma, kurulduğu günden bu yana ilk olarak sadece müşteri memnuniyetini elde etmek istemiştir. İşinde tecrübe sahibi olan firma, bir çok projenin altında imzası bulunmaktadır.

Toy Aydınlatma, dış mekan aydınlatma üzerine üretim yapmaktadır. Standart üretimle beraber proje bazlı olarak da çalışmaktadır. Uzmanı olduğu konular park ve yol aydınlatma çözümleridir.

Yetkili Kişi: Seçkin Toy

Kuruluş Tarihi: 1986

Çalışan Sayısı: 40

Güncel İş İlanları:

    Firmanın yayında iş ilanı bulunamadı.

Ürün Kataloğu:

    Firmaya ait ürün kataloğu yüklenmedi.

Etiketler: Toy Aydınlatma, Toy Plastik, LED Aydınlatma, Dış Mekan Aydınlatma, LED Sokak Armatürleri, LED Aydınlatma Direği, Aydınlatma Direği, LED Projektör, Dekoratif LED Aydınlatma, LED Sokak Lambası

Hızlı Teklif Al: [email protected]

Koordinatları: 40.796247, 30.421812

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.