Sokak Aydınlatma Arızaları İçin WhatsApp Destek Hattı

Bu hizmet ile örneğin mahallenizdeki bir aydınlatma arızası için, direğin resmini çekebilir, konumunu WhatsApp aracılığıyla yetkililere iletebilirsiniz. Bu sayede arızalar hızlı bir şekilde bildirilirken, onarım ekiplerinin olay yerine anında ulaşabilmesi de sağlanmış oluyor.

Sokak Aydınlatma Arızaları İçin WhatsApp Destek Hattı
15.03.2017
1.132
A+
A-

Müşteri odaklı hizmet anlayışıyla elektrik dağıtımı yapan YEDAŞ, müşterilerinin talep ve isteklerini gönderebilmeleri için WhatsApp destek hattı kurdu.

YEDAŞ’ın WhatsApp destek hattının numarası 0530 10 60 186 ve 7 gün 24 saat hizmet veriyor. Bu hat sayesinde sokak aydınlatma arızalarını, elektrik kesinti ve arızalarını, kaçak ihbarlarını, talep, şikayet ve önerilerinizi yetkililere iletebilirsiniz.

Bu hizmet ile örneğin mahallenizdeki bir aydınlatma arızası için, direğin resmini çekebilir, konumunu WhatsApp aracılığıyla yetkililere iletebilirsiniz.

Bu sayede arızalar hızlı bir şekilde bildirilirken, onarım ekiplerinin olay yerine anında ulaşabilmesi de sağlanmış oluyor.

YEDAŞ Genel Müdürü, Rıdvan Aktürk, destek hattına gelen istek, öneri ve şikayetlerin tarafsız, adil, dikkat ve gizlilikle incelendiğini belirtti.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 1 Yorum
  1. Semihcan Kavaklı dedi ki:

    vay iyimiş kaydettim numarayı kullanacağım. 🙂