Okvolight

Kaftan Teknoloji Sanayi ve Yatırımlar A.Ş., başta aydınlatma ürünleri, elektronik ürünler, metal sanayi ve yazılımlar olmak üzere, ulusal ve uluslararası pazarlara yönelik olarak faaliyet gösteren, Türkiye’nin önde gelen orta ve yüksek teknoloji sanayi kuruluşlarından biridir.

Okvolight
04.02.2020
589
A+
A-

Başlık: Okvolight

Firma Puanı: 1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (6 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 3,00. Bu firmaya oy vermek ister misiniz?) Loading...

Ticaret Ünvanı: Kaftan Teknoloji ve Sanayi Yatırımlar A.Ş.

Adres: Mimarsinan Organize Sanayi Bölgesi 1. Cadde No: 16, Melikgazi/Kayseri

Telefon: 0352 228 00 28

Faks: 0352 228 00 29

İnternet Sitesi: http://www.okvolight.com

E-Posta Adresi: [email protected]

Similarweb Dünya Sıralaması: -

Çalışma Saatleri:

Pazartesi-Cuma: 08.00-18.00
Cumartesi: Kapalı
Pazar: Kapalı

Hakkında:

2008’de Kayseri Erciyes Teknopark’ta Ar-Ge firması olarak temelleri atılan Kaftan Teknoloji Sanayi ve Yatırımlar A.Ş., başta aydınlatma ürünleri, elektronik ürünler, metal sanayi ve yazılımlar olmak üzere, ulusal ve uluslararası pazarlara yönelik olarak faaliyet gösteren, Türkiye’nin önde gelen orta ve yüksek teknoloji sanayi kuruluşlarından biridir.

Sanayi alanındaki ilk girişimini, 2010 yılında Kayseri’de kurulan ve Kayseri’nin ilk düzenli, otomasyonel ve modern fabrikasıyla gerçekleştiren Kaftan Teknoloji, bugün 10.000 metrekare tek çatı altında toplanmış Anadolu’nun en büyük elektronik üretim tesisine sahip bulunuyor. Kaftan Teknoloji ayrıca elektronik ürünlerinin yazılımlarını Ar-Ge merkezinde gerçekleştiriyor.  Kaftan Teknoloji A.Ş., 100’e yakın çalışanı ile ülkesine ve milletine faydalı, geleceğe sağlam adımlarla ilerleyen milli üretime önem veren bir kuruluş profili sergiliyor.

Kaftan Teknoloji, yüksek kaliteli, verimli ve çağdaş bir yaşam havarisi olma hedefi ile müşterilerine sunulan ürün ve hizmetler için belirleyici standartların toplam kalite, çevre ve insan kaynakları yönetim sistemlerinden oluşan mevcut iş mükemmelliği modeli ile bütünleşmiş, aynı zamanda spor alanındaki toplumsal hizmetler ile sosyal gelişmeleri desteklerken, sürdürülebilir kalkınma prensiplerini hedefleyen bir kuruluştur.

Yetkili Kişi: Sabiha Kaftanoğlu

Kuruluş Tarihi: 2008

Çalışan Sayısı: 87

Güncel İş İlanları:

    Firmanın yayında iş ilanı bulunamadı.

Ürün Kataloğu:

Etiketler: Okvolight, Kaftan Teknoloji, LED Aydınlatma, Etanj, LED Etanj, LED Panel, LED Projektör

Hızlı Teklif Al: [email protected]

Koordinatları: 38.6941547, 35.6124307

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.