Nichia, En İyi 100 Küresel Yenilikçi Arasında Gösterildi

Küresel bir bilgi hizmetleri şirketi olan Clarivate Analytics, Nichia Corporation’ı ilk 100 küresel yenilikçi şirket arasında gösterdi. Bu listeye seçilmek, Nichia’nın dünyanın en yenilikçi şirketlerinden biri olarak tanınması anlamına geliyor.

Nichia, En İyi 100 Küresel Yenilikçi Arasında Gösterildi
28.02.2021
239
A+
A-

Küresel bir bilgi hizmetleri şirketi olan Clarivate Analytics, Nichia Corporation‘ı ilk 100 küresel yenilikçi şirket arasında gösterdi.

Bu ödül, aktif olarak yenilikçi ürün ve hizmetler geliştiren ve buluş haklarını güvence altına alan şirketlere veriliyor. Clarivate Analytics, Nichia’nın topluma yeni değer sağlamaya devam ettiğini kabul ederek, Nichia’yı üst üste dördüncü yılda en iyi 100 küresel yenilikçiden biri olarak tanımladı.

Kurumsal değerde sürdürülebilir iyileştirmeler sağlama hedefi olan Nichia, fikri mülkiyet stratejileriyle (iş ve araştırma geliştirme stratejileriyle bağlantılı olarak) ilgili tanıtım çabaları yoluyla Japonya‘da güçlü bir üretim varlığı oluşturmayı başardı. Şirket, küçük çevresel ayak izine sahip ürünlerin geliştirilmesi ve geniş bir uygulama yelpazesi yoluyla topluma katkılarını sürdürmeyi amaçlıyor.

Clarivate Analytics’in dünyanın dört bir yanından en iyi yenilikçiler listesi Derwent Top 100 Global Innovators, şirketin kendi patent veritabanına dayanıyor. Clarivate Analytics, fikri mülkiyet ve patent eğilimlerini dört değerlendirme yönüne göre analiz ediyor; patent hacmi, patent-hibe başarı oranları, küresel erişim ve icat etkisi.

Bu listeye seçilmek, Nichia’nın dünyanın en yenilikçi şirketlerinden biri olarak tanınması anlamına geliyor.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.