LED’li Etek Modası Başladı

LED’li etek modası, teknoloji fuarında bir hostes kızın mini eteğini şerit LED ile renklendirmesi ile başladı. Güney Kore’nin başkenti Seul’de mini kot eteğinin içine şerit LED ışıklar yerleştiren genç kız bir anda sosyal medyada en çok konuşulanlar arasına girdi. Kimileri bu fotoğrafı eleştirip komik bulurken, kimileri de bunun yenilikçi bir yaklaşım olduğu, gelecekte bu tarz elbiseler görebileceğimiz şeklinde yorumladı.

28.09.2016
716
A+
A-

LED’li etek modası, teknoloji fuarında bir hostes kızın mini eteğini şerit LED ile renklendirmesi ile başladı. Güney Kore’nin başkenti Seul’de mini kot eteğinin içine şerit LED ışıklar yerleştiren genç kız bir anda sosyal medyada en çok konuşulanlar arasına girdi. Kimileri bu fotoğrafı eleştirip komik bulurken, kimileri de bunun yenilikçi bir yaklaşım olduğu, gelecekte bu tarz elbiseler görebileceğimiz şeklinde yorumladı. LED etek enerjisini kemerin üzerinde konumlandırılan bataryadan alıyor.

Fotoğraf popüler olunca tasarımcıların da ilgisini çekti. Kiyoyuki Amano, Hikaru Eteği adı altında ışıklı bir etek tasarladı. Bu etek aslıda bizde pekte yaygın olmayan cosplay festivallerinde kullanılmak üzere tasarlandı.

ledli-mini-etek-modasi-1

ledli-mini-etek-modasi-2

ledli-mini-etek-modasi-3

ledli-mini-etek-modasi-4

ledli-mini-etek-modasi-5

ledli-mini-etek-modasi-6

ledli-mini-etek-modasi-7

ledli-mini-etek-modasi-8

ledli-mini-etek-modasi-9

ledli-mini-etek-modasi-10

ledli-mini-etek-modasi-11

ledli-mini-etek-modasi-12

ledli-mini-etek-modasi-13

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.