Baytaş Aydınlatma

Baytaş Aydınlatma 2011 yılında Ankara’da kuruldu. Kuruluşuna paralel olarak marka tescillerini aldığı Bayled, Baylight ve Baypole markaları ile aydınlatma sektöründe yerini aldı.

Baytaş Aydınlatma
16.08.2018
914
A+
A-

Başlık: Baytaş Aydınlatma

Firma Puanı: 1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (5 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 3,40. Bu firmaya oy vermek ister misiniz?) Loading...

Ticaret Ünvanı: Bayled Teknoloji A.Ş.

Adres: Ahi Evren Mah. 225. Cad. No: 84 Sincan/Ankara

Telefon: 0312 395 76 35

Faks: 0312 39 573 65

İnternet Sitesi: http://www.bayled.com.tr

E-Posta Adresi: [email protected]

Similarweb Dünya Sıralaması: -

Hakkında:

Baytaş Aydınlatma 2011 yılında Ankara’da kuruldu. Kuruluşuna paralel olarak marka tescillerini aldığı Bayled, Baylight ve Baypole markaları ile aydınlatma sektöründe yerini aldı. Üretmekte olduğu ürünlerin yüzde yüz kendi tasarımı olmasına özen gösteren ve imalatını yaptığı her ürün için Tasarım Tescil sertifikalarını alan firmamız her geçen gün ürün gamını ve güvenilirliğini arttırmaktadır.

Bünyesinde bulunan kalıphanesinde son teknoloji işleme merkezleri (CNC), plastik enjeksiyon makinaları ve yardımcı universal makina ve tezgahları ile hatasız imalat için Ar-Ge ve kalıp çalışmalarına her geçen gün yenisini ekleyerek devam etmektedir.

İlk günden itibaren ilke edinip, çalışmalarını aralıksız sürdürdüğü Kalite Yönetim Sistemi ile müşteri memnuniyeti odaklı ürün geliştirme ve imalatı ile rakiplerinden ayrılan Baytaş Aydınlatma 2018 yılı itibarı ile üretim kapasitesinin %80 kısmını 20 den fazla Avrupa ve Ortadoğu ülkesine ihrac etmektedir.

Baytaş Aydınlatma, Bayled markası ile ürün kalitesi ve vizyonuyla sektöründe en tepede yer almayı hedefleyen, uzmanlaşmış kadrosu, hızla büyüyen hacmi ve güvenilir ürünleri ile her daim müşterilerimizin ve sektörün hizmetinde olmaya devam edecektir.

Yetkili Kişi: Mahmut Baytaş

Kuruluş Tarihi: 2011

Çalışan Sayısı: 42

Güncel İş İlanları:

    Firmanın yayında iş ilanı bulunamadı.

Ürün Kataloğu:

    Firmaya ait ürün kataloğu yüklenmedi.

Etiketler: Bayled, Baylight, Baypole, Baytaş, Baytaş Aydınlatma, LED Aydınlatma, Projektör, Sokak Aydınlatma, Bollard, Dekoratif Aydınlatma, Su Altı Aydınlatma, Sıva Üstü Aydınlatma, Yüksek Tavan, Kanopi

Hızlı Teklif Al: [email protected]

Koordinatları: 39.9634152, 32.5538526

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.