Başkan, Fiberli LED Aydınlatma Fabrikasını Ziyaret Etti

Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, Antalya’da faaliyet gösteren LED aydınlatma üreticisi Fiberli’yi ziyaret etti. Genç, firmanın yeni nesil aydınlatma sistemlerini, Ar-Ge çalışmalarını ve uygulama örneklerini yakından inceledi.

Başkan, Fiberli LED Aydınlatma Fabrikasını Ziyaret Etti
12.02.2020
1.250
A+
A-

Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, Antalya’da faaliyet gösteren LED aydınlatma üreticisi Fiberli‘yi ziyaret etti.

LED aydınlatma alanında Türkiye’nin önde gelen firmalarından birisi olan Fiberli, yirmiden fazla ülkeye iç ve dış mekan aydınlatma ürünlerini ihraç ediyor.

Antalya Organize Sanayi Bölgesi‘nde faaliyet gösteren Fiberli‘ye Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç sürpriz bir ziyarette bulundu.

Fiberli Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Şentürk, Yönetim Kurulu üyeleri Tufan Gürbüz, Erdal Kılıç ve Genel Koordinatör Erçin Çakmaklı fabrika ve üretilen ürünlerle ilgili başkana bilgi verdi.

Başkan, 260 kişinin çalıştığı fabrikada işçilerle birlikte yemek yedi. Genç, firmanın yeni nesil aydınlatma sistemlerini, Ar-Ge çalışmalarını ve uygulama örneklerini yakından inceledi.

LED teknolojisiyle geliştirilmiş bitki yetiştirme ışıklarının desteğiyle hazırlanmış domates serasını da inceleyen Genç, başarılı çalışmaları ve bölge halkına sağladıkları istihdam için şirket yetkililerine teşekkür etti.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.