AYKON LED

AYKON LED, LED ışık kaynaklı aydınlatma armatürlerinin üretimi, aydınlatma otomasyon sistemlerinin satışı ve uygulamasını gerçekleştirmektedir. Firma, bünyesindeki Ar-Ge departmanında tasarladığı iç mekan, dış mekan ve dekoratif aydınlatma elamanlarının üretimini de kendi fabrikasında gerçekleştirmektedir.

AYKON LED
16.09.2016
2.294
A+
A-

Başlık: AYKON LED

Firma Puanı: 1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (10 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 2,50. Bu firmaya oy vermek ister misiniz?) Loading...

Ticaret Ünvanı: AYKON LED ve Armatür Elektrik A.Ş.

Adres: Sincan O.S.B. 1. Bölge, Erkunt Cad. No: 2 Sincan/Ankara

Telefon: 0312 267 00 88

Faks: 0312 267 00 95

İnternet Sitesi: http://www.aykonled.com.tr

E-Posta Adresi: [email protected]

Similarweb Dünya Sıralaması: -

Hakkında:

AYKON LED, LED ışık kaynaklı aydınlatma armatürlerinin üretimi, aydınlatma otomasyon sistemlerinin satışı ve uygulamasını gerçekleştirmektedir. Firma, bünyesindeki Ar-Ge departmanında tasarladığı iç mekan, dış mekan ve dekoratif aydınlatma elamanlarının üretimini de kendi fabrikasında gerçekleştirmektedir. AYKON LED, ABB’nin Türkiye’deki aydınlatma otomasyon partneridir ve bu sistemlerin satışını ve uygulamasını gerçekleştirmektektedir.

Firmada son teknoloji smd dizgi hattı, sac ve metal işleme merkezi, kalıphane, test laboratuvarı bulunmaktadır.2013 yılında kurulan firma, 2015 yılında LED aydınlatma armatürlerinin seri üretimine başlamıştır.

Yetkili Kişi: Muhlis Darıcı

Kuruluş Tarihi: 2013

Çalışan Sayısı: –

Güncel İş İlanları:

    Firmanın yayında iş ilanı bulunamadı.

Ürün Kataloğu:

    Firmaya ait ürün kataloğu yüklenmedi.

Etiketler: AYKON, LED, AYKON LED, AYKON LED Aydınlatma, LED Aydınlatma, İç Aydınlatma, Dış Aydınlatma, Downlight, Sıvaaltı Spotlar, Sarkıt Armatürler, Sokak Aydınlatması, Wallwasher

Hızlı Teklif Al: [email protected]

Koordinatları: 39.983156, 32.5534739

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.